Alfa Romeo

Więcej niż auto. Alfa Romeo Spider to prawdziwy skarb na kółkach. Jego blask onieśmiela i budzi podziw. Precyzja wykonania z dbałością o detale to przykład najwyższej klasy. Poczujesz zazdrosne spojrzenia, gdy będziesz jechać nim dumnie przez całe miasto..

Alfa Romeo Spider jest 5-osobowym kabrioletem wzorowanym na Alfie Romeo 8C 2300 z 1934r. Wszyscy eksperci uważają, że najwspanialszym wyścigowym samochodem w historii było Bugatti Type 35, które zdominowało na dobrych kilka lat wyścigi płaskie i górskie. Alfa Romeo 8C 2300/8C 2600 jest plasowane tuż za Bugatti. Włoska maszyna, od której zaczynał na dobre swoją wielką przygodę z wyścigami i samochodami sportowymi wielki Enzo Ferrari, wygrała niezliczoną liczbę wyścigów, wśród których są Mille Miglia, Targa Florio, Le Mans oraz mnóstwo zawodów Grand Prix, w tym wyścigów zaliczanych do Samochodowych Mistrzostw Europy. To dzięki modelowi 8C 2300 Ferdinando Minoia zdobył tytuł Mistrza Europy.W 2010 jeden z egzemplarzy Alfy Romeo 8C 2300 Monza na aukcji w Pebble Beach sprzedano za 6 710 000 dolarów.

Alfa Romeo Spider wynajmowany jest razem z kierowcą. Pojazd pochodzi z 2012 roku i jest wyposażony w 2-litrowy, silnik Forda o mocy 120 KM. Kolor nadwozia tego auta to złoty metalic/biała perła, a kolor dachu jasno-beżowy.

Samochód posiada najwyższy standard wykończenia, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów – skóry naturalnej, szlachetnych gatunków drewna, dużą ilość elementów chromowanych oraz szprychowe koła.
Samochód posiada ogrzewanie oraz szczelny, składany brezentowy dach przez co może być eksploatowany przez cały rok w każdych warunkach atmosferycznych. Składanie i rozkładanie dachu trwa zaledwie kilka sekund. Samochód bardzo dobrze prezentuje się w ruchu oraz jest wdzięcznym rekwizytem do sesji zdjęciowej.

Perfekcja w każdym calu…