Fotobudka

Już dzisiaj możesz zaplanować na swoje wesele, imprezę firmową, studniówkę, imieniny, urodziny, niepowtarzalną i wyjątkową atrakcje dzięki niej twoja uroczystość na długo zapadnie w pamięć wszystkich gości.

Prezentujemy Państwu najbardziej zaawansowaną technologicznie Fotobudkę dostępną na rynku Polskim. Gwarantujemy wysoką jakość zarówno zastosowanych podzespołów jak i całości urządzenia. Designem nasza fotobudka wyróżnia się w sposób szczególny od dostępnych urządzeń na naszym rynku. Obsługa naszego urządzenia jest bardzo prosta i dobywa się w sposób intuicyjny, za pomocą ekranu dotykowego.

Fotobudka pozwoli rozkręcić każdą imprezę, a Państwa Goście zabiorą wspaniałe zdjęcia do domu, które na wiele lat pozostaną w rodzinnych albumach czy też na profilach społecznościowych. Zdjęcia wykonywane są na zielonym tle tzw. „Green Screen”, natomiast urządzenie automatycznie podmienia zielono tło na dowolny plik graficzny. Dzięki temu w ciągu jednej imprezy mamy możliwość skorzystania z dowolnej ilości teł. Istnieje możliwość umieszczenia dowolnej grafiki bądź też tekstu na każdym z wydrukowanych zdjęć np. data, logo itp.

Podczas każdej z imprez możecie Państwo również liczyć na pomoc Asystenta, który jest zawsze w pobliżu.

Każda „sesja” może składać się od 1 do 4 zdjęć, które mogą mieć jeden z niżej prezentowanych układów. W przypadku dwóch ostatnich układów, na których w sumie jest 8 zdjęć, drukarka fotograficzna przecina je wzdłuż (pionowo) dając możliwość zabrania jednej kopii przez gościa/gości a drugą pozostawiając dla Państwa Młodych (np. w przygotowanym wcześniej do tego albumie wraz z dedykacją).

W cenie wynajmu otrzymują Państwo:
* nielimitowana ilość zdjęć
* zdjęcia kolorowe lub czarno-białe
* wysyłanie zdjęć na Facebook oraz email
* dowolne tła zdjęć (pliki graficzne)
* dowolny layout zdjęć
* śmieszne akcesoria i gadżety
* personalizcja zdjęć (logo, tekst)
* kopia zdjęć na CD/DVD/pendrive
* dojazd w promieniu 50km od Krakowa w cenie
* montaż i obsługa urządzenia w trakcie imprezy

Rozmiar wszystkich prezentowanych układów to 10x15cm (lub 15x10cm):